04 września 2018

01

AKTU

ALNO

ŚCI

01

AKTU

ALNO

ŚCI

Premiery teatralne w Zurychu

Od 11.09 startuje nowy sezon teatralny w Schauspielhaus Zürich. Dyrektorzy: Nicolas Stemann i Benjamin von Blomberg stworzyli międzynarodowy projekt z udziałem reżyserów z różnych stron świata. „Chodzi o to, aby zgromadzić ludzi różniących się doświadczeniem artystycznym” - mówi Nicolas Stemann. A Benjamin von Blomberg dodaje: „Chcemy umożliwić wszystkim, aby mogli pracować tutaj w jak najlepszych warunkach i kontynuować swoją sztukę".

Każdy z tych artystów przywozi na początek swój spektakl zrobiony wcześniej w innym kraju. Jednym z reżyserów jest Yana Ross, która współpracowała z Danutą Stenką przy realizacji monodramu bez słów KONCERT ŻYCZEŃ (TR Warszawa / Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie) i która przeniosła go na deski teatru w Zurychu. Szwajcarska premiera KONCERTU ŻYCZEŃ odbędzie się 11 września.

Ale to nie koniec. Oto zdjęcia z czerwca br. z wycieczki integracyjnej aktorów w ramach przygotowań do spektaklu WIŚNIOWY SAD, również w reż. Yana Ross. Danuta Stenka wcieli się w postać Raniewskiej.

Premiera w Zurychu: grudzień 2019 r.

 

01

AKTU

ALNO

ŚCI

24 sierpnia 2019

Z O B A C Z

W S Z Y S T K I E

ZOBACZ WSZYSTKIE

X

ME

NU

© Copyright 2021 by DANUTA STENKA

S T A R T 

BIOGRAFIA

KSIĄŻKA

FOTO

WIDEO

KONTAKT

FACEBOOK

STOWARZYSZENIE TĘCZA

FUNDACJA POMOCY DZIECIOM

LEGALNA KULTURA

WSPIERAMY

INSTAGRAM